«Інтерпайп» почав поставки коліс для високошвидкісних поїздів Deutsche Bahn

«Інтерпайп» Віктора Пінчука здійснив перше постачння залізничних коліс для високошвидкісних пасажирських поїздів компанії Deutsche Bahn.

«Інтерпайп» уже тривалий час співпрацює з Deutsche Bahn і встиг зарекомендувати себе надійним партнером До того ж, компанія — один із лідерів на європейському ринку в сегменті ж/д коліс для вантажних вагонів. Два з трьох вантажних вагона в Європі — з нашими колесами», — повідомляє пресслужба підприємства.

Як повідомляється, «Інтерпайп» уже постачав колісну продукцію для пасажирського приміського транспорту.

Telegram Logo

Залізничні колеса для високошвидкісних пасажирських поїздів є високоточним і складним продуктом. Для зниження навантаження на рейки від тертя з колесами висуваються жорсткі вимоги до їхніх показників пластичності, а також до міцності та конструкції в частині геометричних параметрів: вони повинні мати отвори в диску і чистове розточення маточини.

Фахівці R&D «Інтерпайп» розробили всю технологію виробництва — від проєктування конструкції та хімскладу до готового колеса.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

Компанія стала першою в своєму сегменті на пострадянському просторі, яка вийшла на європейський ринок пасажирських коліс для високошвидкісних поїздів.

«Це вкрай важливе замовлення і відмінна можливість увійти до списку компаній-постачальників для високошвидкісного пасажирського транспорту. На європейському ринку до такої продукції пред'являють дуже жорсткі вимоги, і, як правило, вагонобудівні та вагоноремонтні компанії віддають перевагу вже перевіреним постачальникам», — зазначив директор дивізіону залізничної продукції компанії Олександр Гарькавий.

«Інтерпайп» — українська промислова компанія, виробник безшовних труб і коліс для залізничного транспорту. Продукція компанії постачається у більш ніж 80 країн планети. У 2019-му «Інтерпайп» реалізував 798 тис. тонн готової продукції, а також — 203 тис. тонн залізничної продукції. Продукція для залізниці продається під брендом KLW. Трейдер KLW-Wheelco SA створений Віктором Пінчуком у Швейцарії в 1999 році.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини