Інститут електрозварювання Патона створить індустріальний парк під Глевахою

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України включило до Реєстру індустріальних (промислових) парків індустріальний парк «Патон» площею 17,0597 га.

Ініціатором створення парку став «Дослідний завод зварювального устаткування Інституту електрозварювання ім. Є.О. Патона», повідомляє агентство «Інтерфакс-Україна».

Індустріальний парк буде розташований на території Глевахівської селищної ради Фастівського району зі строком функціонування 30 років. У ньому планується створити до 2 тис. робочих місць.

Telegram Logo

Пріоритетними видами економічної діяльності парку будуть виробництво електрозварювальної техніки й матеріалів, упаковки різного призначення та логістика.

Зазначимо, що до Реєстру індустріальних парків зараз включено 45 парків. У 23 із них обрано керуючі компанії, а у восьми парках залучені учасники (загалом 10 учасників). Також створюються й діють індустріальні парки, які не увійшли до зазначеного Реєстру. Серед них чотири парки, що створені до ухвалення закону України «Про індустріальні парки».

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

Дослідний завод ІЕЗ ім. Патона створено 1959 року за ініціативи Бориса Патона як один із складників Інституту електрозварювання. Завод є лідером українського ринку зварювального устаткування та матеріалів.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини