Томаш Фіала купив індустріальний парк під Львовом

Інвестиційна компанія Dragon Capital придбала в компанії CTP проєкт індустріального парку «Рясне-2» біля Львова на земельній ділянці площею 23,5 га.

«Це вже другий індустріальний парк у портфелі активів із нерухомості Dragon Capital. Перший проєкт — Індустріальний парк Е40 — розташований на ділянці площею 49 га на Житомирській трасі у 20 км від Києва», — сказав генеральний директор Dragon Capital Томаш Фіала.

На території індустріального парку передбачено розвиток шести складських і виробничих приміщень сумарною площею 140 тис. кв. м. Проєкт розташований на трасі М10 у напрямку до кордону з Польщею на відстані 60 км від КПП «Краковець».

Telegram Logo

Імперія Фіали в Україні стрімко розростається: нещодавно чех купив низку ділових видань в Україні.

Dragon Capital — одна з найбільших інвесткомпаній України. Працює у сфері прямих інвестицій і фінансових послуг, надає повний спектр інвестиційно-банківських і брокерських послуг для корпоративних і приватних клієнтів. Кінцевим бенефіціаром у держреєстрі зазначений громадянин Чехії, президент Європейської бізнес асоціації Томаш Фіала.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

Засновник і глава Dragon Capital Томаш Фіала є власником медіахолдингу «НВ», куди входять однойменні журнал, портал і радіо.

Управління портфелем комерційної нерухомості здійснює Dragon Capital Property Management. У її відомстві 30 об'єктів комерційної нерухомості, включно з 13 об'єктами офісної, 6 об'єктами торгової нерухомості та 11 логістичними комплексами. Компанія є одним із найбільших власників нерухомості в Україні.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини