У Рівненській області побудують індустріальний парк площею 43 га

Влада Рівненської області має намір побудувати індустріальний парк площею 43 га на території Привільненської ОТГ для залучення інвестицій і реалізації промислового потенціалу області.

Проєкт індустріального парку перебуває в процесі реєстрації в Мінекономіки, повідомляє Рівненська ОДА.

«Дві території, зокрема й частину індустріального парку в Малолюбашанській ОТГ, визнано найбільш привабливими. На переможців конкурсу, крім іншого, чекає просування інвестиційних ділянок серед іноземних інвесторів. До того ж частина парку в зазначеній ОТГ уже використовується під інвестиційний проєкт — тут побудували сонячну електростанцію», — зазначив заступник голови ОДА Сергій Гемберг.

Telegram Logo

Під індустріальний парк відведено ділянку площею 43 га — для цього змінили цільове призначення землі. Ділянка має вигідну локацію поблизу міжнародної траси Київ — Чоп.

«Парк будуватиметься в 3 черги й матиме 26 різнофункціональних корпусів. Серед них — промислові, адміністративні, складські та лабораторно-дослідні. На початкові роботи ОТГ кошти вже виділила», — повідомив глава Привільненської ОТГ Юрій Момотюк.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

Як повідомляється, уже виготовлено план і облаштовані інженерні й технічні комунікації. Тепер концепція парку перебуває на реєстрації в Мінекономіки.

На сайті Привільненської ОТГ повідомляється, що під індустріальний парк відведено 65,8 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва. Середня вартість сільськогосподарських втрат 1 га землі складе 120 тис. грн. Кадастровий номер — 5621684400: 04: 001: 0864.

Загалом в Україні зареєстровано 13 індустріальних парків.

Раніше повідомлялося, що власник і президент групи DCH Олександр Ярославський має намір створити інфраструктуру для розвитку в Харкові кіберспорту на базі IT-кластеру бізнес-парку «Екополіс ХТЗ».

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини