Facebook Pixel

Імпічмент Трампа: син Байдена оголосив про відхід з пов'язаною з владою Китаю компанії

Син колишнього віцепрезидента США Хантер Байден заявив, що до кінця жовтня вийде з ради директорів приватної інвестиційної компанії, яка укладала угоди з владою КНР, повідомило Bloomberg.

Це рішення він пояснив бажанням уникнути конфлікту інтересів на тлі розпочатої президентської кампанії в Сполучених Штатах, в якій бере участь його батько, Джозеф Байден

Байден-молодший також пообіцяв, що не буде працювати на компанії, пов'язані з іншими державами, в тому випадку, якщо його батько виграє вибори в 2020 році. При цьому він запевнив, що ніколи не обговорював з батьком свій бізнес.

Контекст

  • Хантер Байден опинився в центрі скандалу через діяльність в зареєстрованій на Кіпрі газової компанії Burisma, яка працювала в Україні. Представники демократичної партії, яку представляє Джо Байден, запевняють, що президент Дональд Трамп наполягав у розмові з президентом Володимиром Зеленським на відновлення антикорупційного розслідування щодо Байдена в обмін на надання Києву військової допомоги.
  • Адвокат Трампа Рудольф Джуліані розповідав, що Хантер заробив мільйони в Китаї, користуючись заступництвом батька.
  • Генпрокуратура України зараз переглядає близько 15 справ, які в тій чи іншій мірі мають відношення до компанії Burisma. Серед них є й епізод, де фігурує Хантер Байден.

Подякувати 🎉