Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

IKEA почала виправдовуватися за використання нелегальної української деревини

Меблі від IKEA. Фото: xavierfoucrier / unsplash

Меблі від IKEA. Фото: xavierfoucrier / unsplash

Найбільший у світі ритейлер меблів і товарів для дому шведська компанія IKEA перевірить мережу поставок сировини з України після розслідування громадської організації Earthsight, у рамках якого з'ясувалося, що компанія продає у своїх магазинах стільці, які нібито виготовляють з українського бука. Його нібито незаконно вирубують у Карпатах, там, де живуть зникаючі види рисей і ведмедів.

Як пише Reuters, представники IKEA заперечують, що виробляють продукцію з деревини, яку вирубано незаконно.

Quote«Ми визнаємо, що незаконна вирубка дерев залишається широко поширеною глобальною проблемою, і ми активно працюємо над реалізацією заходів щодо перевірки наших постачальників на відповідність закону. Щодо української деревини, то вона становить менше 1% усієї сировини, яку ми отримуємо для виробництва», — запевнили в компанії.

Контекст. У травні 2020-го стало відомо, що процес завантаження каталогу товарів на офіційний сайт із зазначенням цін вже почався. Однак купити товари тоді було не можна. Інтернет-магазин IKEA офіційно запустили 14 травня.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Пізніше компанія вирішила тимчасово зупинити можливість робити нові замовлення в українському інтернет-магазині. Причиною такого рішення став намір покращити надання послуг магазином та сприяти більшому задоволенню попиту споживачів. Станом на 19 червня на сайті компанії і досі не можна нічого купити.

Варто також зазначити, що кінцеві ціни на товари, запропоновані на момент запуску онлайн-магазину IKEA в Україні, обумовлені такими факторами: обсягами, імпортними митами, коливаннями валюти, транспортними витратами, поточними ринковими умовами та іншим. Так у пресслужбі компанії пояснили The Page ціни, які вищі, ніж у сусідніх країнах.

Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини