Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

IAG зберегла віру в Boeing – купить 100 літаків 737 MAX

Фото: Simple Flying

Фото: Simple Flying

Британська авіагрупа IAG (авіакомпанії British Airways, Iberia і Aer Lingus) збирається підписати контракт на покупку 100 літаків Boeing 737 MAX. Про це сказав її генеральний директор Віллі Уолш, повідомило Bloomberg.

Уолш піде зі свого поста в березні, але він сказав, що домовленість буде виконана, незважаючи на те, що остаточне рішення про покупку буде приймати новий гендиректор IAG.

Мова йде про покупку літаків на загальну суму $24 млрд. Уолш не бачить перешкод для такого придбання після того, як літаки будуть повторно сертифіковані і повернуться в експлуатацію. Він очікує, що це відбудеться в другій половині поточного року.

Контекст

Це одна з небагатьох хороших новин для Boeing за останній час. В основному концерн стикається з відміною контрактів, вимогою компенсацій за простої і появою все нових неприємних свідчень у розслідуванні. Наприкінці січня він повідомив, що збиток за 2019 рік склав $636 млн – це перший річний збиток компанії за останні 22 роки.

Днями вона виявила нові помилки в програмному забезпеченні моделі 737 MAX, про які раніше не було відомо.

Boeing хоче взяти як мінімум $10 млрд в кредит на два роки через кризу з 737 MAX. Ведуться переговори з банками про кредит з плаваючою датою надання, щоб отримання не відразу позначилося на кредитному рейтингу компанії.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини