У ТРЦ Gulliver із 4 до 8 березня проходитиме художній показ виставки «Наука – це вона». Експозиція розміститься на другому поверсі торговельної галереї та на фасаді будівлі.
Картини створені відомими сучасними ілюстраторами: Сергієм Майдуковим, Анною Іваненко, Анною Сарвірою, Євгенією Полосіною та Ольгою Дехтярьовою.
Your browser doesn't support HTML5 video.
Експозиція складається з 12 портретів видатних українських жінок-вчених і розповідає про їхній внесок у розвиток світової науки.
Серед них:
- фізик Антоніна Прихотько, чиї відкриття змінили уявлення світової наукової спільноти про фізику твердих тіл;
- генетик Світлана Арбузова, яка розробила метод генетичного скринінгу, що дає змогу з високою точністю виявляти ризик спадкових захворювань;
- кібернетик Катерина Ющенко, яка створила формальну мову адресного програмування ще до того, як з’явилися всі відомі сьогодні мови програмування.
Проєкт «Наука – це вона» є частиною глобальної кампанії «Покоління рівності», яку проводить «ООН-жінки», і створений за підтримки «ООН-жінки в Україні» та Дитячого фонду ООН в Україні (ЮНІСЕФ).
Головне від The Page
Дякуємо, що підписалися на The Page.
Буде гаряче!
Раз на тиждень ми будемо відправляти вам найцікавіші редакційні матеріали.
Я погоджуюсь з політикою конфіденційності
Фотогалерея

Фото: Анна Корбут

Фото: Анна Корбут

Фото: Анна Корбут

Фото: Анна Корбут

Фото: Анна Корбут

Фото: Анна Корбут

Фото: Анна Корбут

Фото: Анна Корбут

Фото: Анна Корбут









Читайте також