Facebook Pixel
IT

Від $650 до $6200: хто та скільки з IT-спеціалістів заробляє в Україні

Фото: DOU.ua

Фото: DOU.ua

Серед IT-спеціалістів у грудні 2020 року в Україні найвища медіанна зарплатня у Director of Engineering — $6,2 тис. та CTO — $5 тис. Водночас найнижча у HTML Coder — $650.

Зокрема, на посаді Delivery Manager медіана — $4,25 тис. У Києві зарплата на такій посаді трішки вища за медіанну у галузі по країні — $4,5тис., а у Львові навпаки нижча — $3,5 тис. Йдеться в опитуванні, яке провів сайт DOU.ua.

Також серед спеціалістів із досвідом до року найвищі медіанні зарплати у Project Manager — $750, Business Analyst — $700, DevOps — $600.

Фото: DOU.ua

Фото: DOU.ua

Динаміка зарплат у IT-секторі

За останні пів року суттєво збільшилася медіанна зарплата у DevOps: з $2,4 тис. до $2,8 тис. Це зумовлено дефіцитом серед DevOps, попри велику кількість вакансій відгуків на них приходить мало.

В інших категоріях медіана змінювалася у межах $100, однак у бізнес-аналітиків тут медіана зменшилася на $200.

Фото: DOU.ua

Фото: DOU.ua

Медіанні зарплати на різних посадах

Варто зазначити, що медіанна зарплатня змінюється в залежності від досвіду та міста праці. Так, наприклад, медіанна зарплата Data Scientist із досвідом від 1 до 3 років — $1,5 тис., а від 4 до 6 років — $3,8 тис.

Фото: DOU.ua

Фото: DOU.ua


Серед HR-посад у IT-сфері найпопулярніші Recruiter і HR Manager. Медіанна зарплата HR-менеджера трішки вища за рекрутера — $1 тис. проти $850. У Києві медіана для цих двох посад однакова — $1,2 тис.

Найвища медіанна зарплата у HR Director — $2,5 тис. по Україні, а з досвідом у 7 років у Києві можна отримати $3,5 тис.

Подякувати 🎉