29 січня донецький «Шахтар" зіграє останній матч групового етапу Ліги чемпіонів сезону 2024/2025. Гра проти дортмундської «Боруссії» розпочнеться о 22:00 за київським часом на стадіоні «Сігнал Ідуна Парк». Одночасно «Барселона» прийматиме «Аталанту».
Обидва матчі покаже офіційний транслятор єврокубків в Україні — медіасервіс MEGOGO. Перегляд буде доступний за підписками «Спорт», «Максимальна» та "MEGOPACK XL".
Коментаторами матчу «Боруссія» Дортмунд – «Шахтар» стануть Вадим Шевякін і Гліб Скрипченко. Передматчева студія розпочнеться за годину до старту матчу і продовжиться у перерві та після фінального свистка. Ведучими стануть Олександра Кучеренко та Володимир Кобельков, а їхніми гостями — ексгравці збірної України Олександр Головко та В’ячеслав Шевчук.

Трансляція буде доступна в розділі «Футбол» на каналі «MEGOGO Футбол Перший». Також для глядачів діятиме жестомовний переклад завдяки ініціативі MEGOGO «Дивись як чутно».

Де дивитися матчі Ліги чемпіонів Боруссія – Шахтар та Барселона – Аталанта — розклад від MEGOGO
Гру «Барселона» – «Аталанта» коментуватимуть Сергій Лук’яненко та Олександр Новак. Передматчева студія розпочнеться о 21:35 у форматі «візитівки». Перегляд буде доступний на каналі «MEGOGO Футбол Другий» у тому ж розділі.
Нагадаємо, «Шахтар» все ще має шанс на вихід до плей-оф, хоча й математичний. «Боруссія» та «Аталанта» також претендують на місце в 1/8 фіналу. «Барселона» вже забезпечила собі євровесну.
Головне від The Page
Дякуємо, що підписалися на The Page.
Буде гаряче!
Раз на тиждень ми будемо відправляти вам найцікавіші редакційні матеріали.
Я погоджуюсь з політикою конфіденційності
Читайте також
Equides Villas у Лісниках: ваша комфортна вілла за містом стає джерелом пасивного доходу