Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

ДМС зупиняє анулювання закордонних паспортів з хибною транслітерацією

ДМС зупиняє анулювання закордонних паспортів з хибною транслітерацією. Фото: Ліга.Закон

ДМС зупиняє анулювання закордонних паспортів з хибною транслітерацією. Фото: Ліга.Закон

Державна міграційна служба не буде визнавати недійсними закордонні паспорти, транслітерація прізвищ у яких не збігається з ID-картою, виданою пізніше.

Про це заявив член комітету Верховної Ради з питань правової політики Роман Бабій у Facebook.

Quote«Анулювання закордонних паспортів у зв’язку зі зміною правил транслітерації не буде. Голова Державної міграційної служби Наталія Науменко повідомила сьогодні про це під час нашого комітету», – написав він.

Також було зазначено, що процес анулювання закордонних паспортів зупинено, а дію тих паспортів, які вже анулювалися у зв'язку з цим, було чи найближчим часом буде поновлено.

Quote«Проблема є – наразі близько 34 000 громадян України мають закордонні паспорти з різною транслітерацією. Наші європейські партнери незадоволені, бо деякі українці зловживають цим – обходять обмеження на перебування за кордоном та отримання допомоги, використовуючи для цього свої різні паспорти, написання ім'я чи прізвища в яких відрізняється. А на папері (чи в електронній базі) різне написання — значить не одна й та ж людина», – зазначив Бабій.

Нардеп додав, що проблему будуть вирішувати, переконуючи людей змінити документи або просто змінюючи їх по завершенні терміну дії.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини