Facebook Pixel

У ГУР пояснили особливості нового наступу росії на сході України

Метою нового наступу російської армії є захоплення Донбасу, але інші напрямки теж під загрозою. Про це в четвер, 9 лютого, розповів представник ГУР МО Андрій Юсов в ефірі національного телемарафону.

Quote«Загострення буде. Головна мета – Донбас. Інші напрямки можуть бути так само уражені, але йдеться про відволікання сил і засобів... Ми розуміємо, що на території РФ триває мобілізація. Орди стає більше. Понад 300 тис. їх зараз на території України, ще частина готується, проходить навчання. Але якщо говорити про якість – це не так. Найякісніші підрозділи, техніка або виведені з ладу, або знищені. Підготувати адекватну заміну за цей час не вийде», – сказав Юсов.

За його словами, окрім сходу, наступ може відбутися з білоруського напрямку або з боку Одещини.

Quote«Якщо говоримо про класичну десантну операцію, така загроза також є. Або з білоруського напрямку, або морський десант, якщо говоримо про Одесу. Чи можуть вони ухвалити рішення про це? Напевно. Таке рішення було б самогубним для рашистів. Такий десант буде дуже швидко знищено на території України», – запевнив Юсов.

Нагадаємо: путін віддав наказ до березня захопити території Донецької та Луганської областей. За даними ГУР, є ознаки того, що росія готується до нової спроби масованого наступу та захоплення сходу країни.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉