Facebook Pixel

Грошова допомога від МОМ: хто може отримати підвищену виплату

Через повномасштабне вторгнення рф, багато українців постраждали від війни. Держава та міжнародні організації надають грошову допомогу деяким категоріям громадян. Так, Міжнародна організація з міграції (МОМ) з 1 жовтня підвищила розмір грошової допомоги до 3600 грн. У пресслужбі Мінреінтеграції розповіли, хто зможе отримати підвищений розмір допомоги та як зареєструватися для цього.

Хто може отримати підвищені виплати

МОМ надає багатоцільову грошову допомогу українцям. Її розмір становить 3600 грн протягом трьох місяців. Розмір допомоги був переглянутий, оскільки попередня сума (2220 гривень) є недостатньою для покриття базових потреб громадян.

Всі, хто реєструються та мають право на отримання допомоги після 1 жовтня 2023 року, отримають збільшену суму.

Quote«Для осіб, зареєстрованих до цієї дати, сума переказу відповідатиме чинному розміру 2220 гривень на члена сім’ї», – йдеться у повідомленні.

У Мінреінтеграції пояснили, що з 11 жовтня реєстрація на грошову допомогу від Міжнародної організації з міграції буде доступною у Харкові.

Для отримання додаткової інформації щодо програми багатоцільової грошової допомоги від МОМ можна звернутися на гарячу лінію:

  • (095) 106-55-55 (безкоштовно лише для абонентів Vodafone);
  • (096) 106-55-55 (безкоштовно лише для Київстар);
  • 0 800 210 555 (безкоштовно для всіх операторів).
Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉