Громадяни Туреччини виявилися найщедрішими туристами в Україні

Протягом минулого року Україну відвідали 13,6 млн туристів. Згідно з даними Всесвітньої туристичної організації, їхні загальні витрати склали $1,4 млрд. Найбільші середньодобові витрати серед туристів минулого року були зафіксовані серед громадян Туреччини — в Україні вони витрачали 115 євро щодня.

Згідно з даними Держагентства розвитку туризму України, друге місце за середньодобовими витратами 2019 року посіли громадяни США — 95 євро на добу.

Громадяни Німеччини стали третіми в цьому списку з 94 євро на добу. Громадяни Великої Британії готові були витрачати 93 євро щодня.

Telegram Logo

Поляки, що відвідали Україну торік, витрачали в середньому 86 євро на добу, а французи — 64 євро. Найменше витрачали громадяни Білорусі — 58 євро.

5ecd5f499fece542095201-820x360.jpg

Водночас українці під час внутрішнього туризму витрачають у середньому 30 євро на добу. Доходи від туризму складають 1,4 — 8,8% ВВП України. Загалом до сфери туризму залучено 700-900 тис. осіб. Частка іноземних туристів минулого року склала лише 13%, що свідчить про те, що в Україні туристична галузь насамперед залежить від внутрішнього туризму.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

Однак туризм в Україні загалом розвивається досить повільно через неефективне управління, неконкурентоспроможний міжнародний маркетинг та недостатнє статистичне охоплення.

Контекст. Раніше головний санітарний лікар України Віктор Ляшко заявляв The Page, що Україна відкриє авіаційне сполучення разом з країнами ЄС, але за умови, що ситуація з коронавірусом не погіршуватиметься.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини