Google зв'яже США та Європу новим підводним інтернет-кабелем

Google планує до 2022 року прокласти через Атлантику свій новий волоконно-оптичний кабель. Фото: Google

Google планує до 2022 року прокласти через Атлантику свій новий волоконно-оптичний кабель. Фото: Google

Компанія Google планує до 2022 року прокласти між Нью-Йорком, Буде (Велика Британія) та Більбао (Іспанія) волоконно-оптичний кабель. Він збільшить пропускну здатність мережі та швидкість роботи усіх сервісів Google. Проєкт має назву Grace Hopper.

Довжина кабелю до Великої Британії складе 6,25 тис. км, до Іспанії – 6,3 тис. км, він включатиме 16 оптоволоконних пар. Роботами з прокладання займатиметься компанія SubCom.

Telegram Logo

У повідомленні Google зазначається, що Grace Hopper додасться до її інших приватних підводних кабелів: Curie, Dunant і Equiano. У ньому буде реалізовано нову технологію комутації, що дозволить підвищити надійність передачі пакетів даних.

grace-hoppermax-700x700.jpg

Проєкт назвали на честь піонерки інформатики Грейс Брюстер Мюррей Хоппер (1906-1992), яка є дуже відомою завдяки своїй роботі над одним із перших компіляторів, що мав вирішальне значення у розробці мови програмування COBOL.

Їй також приписують те, що вона знайшла справжню «помилку» в програмі — з'ясувалося, що йшлося зовсім не про програму, а про короткі замикання, які часто виникали на платах одного з перших комп'ютерів Mark II.

Додатково. Google Play видалив 25 шкідливих застосунків, які працювали як фішингові програми, проте їх встигли завантажити кілька сотень тисяч користувачів.

Google планує до кінця цього року розробити й впровадити нову політику, згідно з якою компанія платитиме видавцям за наданий контент.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини