Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Google платитиме сайтам за новини в Google News і Discover

Google планує до кінця цього року розробити та запровадити нову інформаційну політику, згідно з якою компанія платитиме видавцям за запропонований контент.

Проєкт спочатку запустять у галузі новинного контенту, повідомляє Бред Бендер (Brad Bender), віцепрезидент Google з управління продуктами. На думку розробників, це «допоможе видавцям, які беруть участь, монетизувати свій контент з допомогою історій, що дозволить людям поглиблювати пізнання, бути в курсі подій, різних проблем та інтересів».

Facebook і Google раніше також фінансували новинні ініціативи, які передбачали дослідження та всілякі новинки. Однак деякі видавці та регулятори також вимагають від Google оплати за внесення фрагментів новин до результатів пошуку.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

«Ця програма є значним кроком уперед щодо того, як ми підтримуватимемо створення подібної журналістики. Для початку ми підписали партнерські стосунки з місцевими та національними виданнями в Німеччині, Австралії та Бразилії», — зазначив Бендер.

У блозі також згадуються німецька Spiegel Group, австралійські InQueensland та InDaily, бразильська Diarios Associados як видавництва, які беруть участь у проєкті.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Ймовірно, Google також запропонував плату видавцям за безкоштовний доступ до платного контенту.

Раніше повідомлялося, що Google пообіцяв інвестувати понад $10 млрд в офіси та центри обробки даних в 11 штатах США, серед яких Каліфорнія, Нью-Йорк, Пенсільванія та Вашингтон. Торішній інвестплан компанії передбачав $13 млрд.

Водночас США звинувачують Google в монополізмі. Передбачається, що генпрокурори кількох штатів подадуть позови цієї осені.

Коментарі

Всі новини