Facebook Pixel

Google витратить понад $10 млрд на розширення у 2020 році

Google оголосила про свої плани щодо розширення на 2020 рік. Компанія пообіцяла інвестувати понад $10 млрд в офіси та центри обробки даних в 11 штатах США, серед яких Каліфорнія, Нью-Йорк, Пенсільванія та Вашингтон. Минулорічний інвестплан компанії становив $13 млрд.

За словами гендиректора Google та Alphabet Сундара Пічаї, «ці інвестиції створять тисячі робочих місць», повідомляє The Verge. Цьогорічний інвестиційний портфель є не настільки амбітним, як минулорічний, який передбачав виділення $13 млрд та розширення діяльності Google у сільських районах штатів Небраска, Оклахома та Невада. У 2020 році компанія зосередиться на проєктах, розпочатих раніше.

Цього року Google планує відкрити новий кампус Hudson Square у Нью-Йорку, операційний центр у Міссісіпі та дата-центр в Айові. Компанія також відкриє «велику розробку» в Кіркленді, штат Вашингтон.

Telegram Logo

Контекст. Через те, що коронавірус обвалив світові ринки, капіталізація Alphabet, материнської компанії Google, впала нижче за $1 трлн. Станом на сьогодні ринкова капіталізація компанії становить $956,4 млрд.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини