Facebook Pixel

Google заплатить $1 млн своїй співробітниці за гендерну дискримінацію

Нью-Йоркський суд присяжних зобов’язав Google сплатити понад $1 млн Улку Роу, керівниці відділу розробки Google Cloud, за гендерну дискримінацію. Про це повідомляє Bloomberg Law.

Під час судового процесу Google стверджував, що Роу мала рівні можливості і підлягала тим самим критеріям ефективності, що і її колеги-чоловіки. Проте, за словами Роу, її заробітна плата була значно нижчою, ніж у чоловіків на аналогічних посадах.

Роу стверджує, що Google дискримінував її, відмовивши їй у підвищенні, для якого вона була достатньо кваліфікована, та підвищивши менш досвідченого колегу-чоловіка.

Влаштувавшись на роботу в Google, Роу мала 23-річний досвід роботи у сфері фінансових послуг і технологій, однак її прийняли на посаду 8-го рівня, в той час як чоловіки, які були прийняті разом з нею і мали менший досвід, були прийняті на 9-й рівень.

Працювавши на 8-му рівні, Роу заробляла близько $750 тис. на рік, тоді як деякі працівники на 9-му рівні заробляли понад $1 млн на рік.

Суд визнав, що Google помстився Роу, понизивши її в посаді після скарг на нерівність, та визнав дискримінацію за її стать.

Присяжні зазначили, що Google повинен сплатити Роу $150 тис. як компенсацію за страждання та біль через дискримінацію та $1 млн штрафних збитків.

Однак суд визнав, що Google не порушував закони штату Нью-Йорк про рівну оплату праці та сплачував Роу справедливу заробітну плату.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉