Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Гончарук доручив запустити електронний облік деревини

Олексій Гончарук. Фото: сайт Кабміну

Олексій Гончарук. Фото: сайт Кабміну

До 1 лютого 2020 року в Україні повинні запустити електронний централізований облік деревини. Таке доручення дав прем'єр-міністр України Олексій Гончарук на нараді з регіонами, що стосувалася боротьби з тіньовими ринками. Про це він повідомив у своєму Telegram-каналі.

Гончарук зазначив, що Міністерство внутрішніх справ, Державне агентство лісових ресурсів та Державна екологічна інспекція зобов'язані постійно запобігати незаконній вирубці лісів та виявляти порушення. Держлісагентство, інші постійні лісокористувачі і власники лісу повинні публікувати інформацію, що стосується порушень, на офіційних сайтах.

Він також додав, що ліси, які не мають власника, потрібно закріплювати за постійними лісокористувачами.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Варто зазначити, що на сьогоднішній день близько 12% лісового фонду країни контролюють органи місцевого самоврядування. Зі 187 постійних лісокористувачів комунальної власності до системи електронного обігу підключено лише 69. За даними Гончарука, 7,5% лісового фонду не охороняється і не проводиться його облік.

Що стосується нелегального грального бізнесу, то, за словами Гончарука, вже закрили 5,3 тис. подібних закладів. Проте голови обласних державних адміністрацій і Нацполіція продовжать боротьбу з ними, не допускаючи, зокрема, розміщення реклами незаконного грального бізнесу і запобігаючи його переходу в онлайн.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Гончарук також зазначив, що Державна фіскальна служба і Служба безпеки України продовжують боротися з нелегальним обігом палива. До них у рамках робочих груп приєднається і місцева влада. Варто зазначити, що в період з 13 грудня 2019-го по 3 січня 2020 року виявили та припинили діяльність 264 нелегальні АЗС/АГЗС. Займаються цим податківці за дорученням президента і прем'єр-міністра України.

Коментарі

Всі новини