Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Топ-10 економічних подій тижня з 11 до 16 жовтня

Попит на українські ОВДП різко впав

Попит на українські ОВДП різко впав

1. «Нафтогаз» і Офіс президента заспокоювали паніку на ринку газу

Напередодні опалювального сезону висловлюється багато сумнівів у тому, що бюджетні підприємства (включно із соціальною сферою: школи, дитячі садочки та лікарні) зможуть сплачувати рахунки за опалення.

Представники ОП і «Нафтогазу» виступили із заспокійливими заявами, а Кабмін ухвалив одне з необхідних рішень.

Докладніше

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

2. «Нафтогаз» запропонував газ бюджетникам за пільговою ціною

Компанія «Нафтогаз» запропонувала контракти на постачання газу бюджетним і релігійним організаціями за ціною 13,7 грн за кубометр без ПДВ і вартості транспортування. Загалом таких споживачів в Україні приблизно 7,5 тис.

Докладніше

Підписуйтесь на нас в Google News!

3. Україна і Євросоюз підписали угоду про «відкрите небо»

Угода знімає ринкові обмеження для України та прив'язує її до внутрішнього авіаційного ринку ЄС завдяки впровадженню авіаційних стандартів і правил Євросоюзу. Відтепер будь-яка країна Євросоюзу зможе призначати будь-якого свого перевізника для виконання рейсів в Україну. Крім того, європейські перевізники отримують право літати на внутрішніх українських лініях.

Докладніше

4. Кабмін увів карантинні правила пасажирських перевезень

З 21 жовтня міжрегіональні перевезення пасажирів у регіонах із «жовтим», «помаранчевим» або «червоним» рівнем епідемічної небезпеки будуть дозволені тільки за умови наявності у водіїв, екіпажів літаків і пасажирів необхідних коронавірусних документів.

Докладніше

5. Мінрегіон оновлює будівельні норми та стандарти

Міністерство розвитку громад і територій розробило першу редакцію 134 нових будівельних стандартів, які містять інклюзію, енергоефективність, впровадження параметричних вимог, планування та забудову територій. До кінця року планується завершити роботу над 20 проєктами нових ДБН.

Докладніше

6. Попит на українські ОВДП різко впав

Міністерство фінансів під час аукціонів 12 жовтня залучило 514 млн грн від розміщення облігацій внутрішньої держпозики (ОВДП). Минулого тижня обсяг був уп'ятеро більший — майже 2,5 млрд грн.

Інвесторам пропонувалося п'ять випусків цінних паперів у гривні. Ставки за всіма залишилися на колишньому рівні.

Докладніше

7. Wizz Air відкриє 27 нових напрямків з України

Угорський лоукостер Wizz Air відкриє 27 нових напрямків із Києва, Львова, Харкова та Одеси в різні міста Іспанії, Швейцарії, Бельгії, Греції, Нідерландів, Франції, Португалії, Італії та Чехії. Старт рейсів за більшістю напрямків заплановано на весну — літо 2022 року.

Докладніше

8. Ціна кукурудзи з України зростала на новинах про гірший урожай

Пропозиції української кукурудзи 11 жовтня стали дорожчими на $8 і досягли $283 за тонну (FOB Миколаїв) з постачанням у жовтні проти $275 за тонну 8 жовтня. Пропозиції з постачанням у листопаді були $280 за тонну.

Ціни підганяє повільний темп збирання врожаю, тому й кількість пропозицій є недостатньою на найближчий місяць постачання.

Докладніше

9. Зеленський підписав закон про стимулювання фермерських господарств

Фермерським господарствам у перші три роки після створення надається допомога з держбюджету, зокрема через Український державний фонд підтримки фермерських господарств. Також допомога може надаватися з місцевих бюджетів.

На таку допомогу можуть розраховувати новостворені фермерські садиби, сімейні фермерські господарства, фермерські господарства, розташовані в гірських населених пунктах і на поліських територіях.

Докладніше

10. Приватбанк увів нові обмеження на карткові перекази

Державний Приватбанк встановив обмеження на кількість переказів із картки на картку Visa/Mastercard через усі канали.

Ліміти встановлюються на календарний місяць (з 1-го до 30/31 числа) як для переказів по Україні, так і за кордон.

Докладніше

Коментарі

Всі новини