Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Я не братиму в цьому участь: голова Рахункової палати Пацкан заявив, що йде з посади

Голова Рахункової палати Валерій Пацкан звільнився. Фото: facebook.com/valerij.packan

Голова Рахункової палати Валерій Пацкан звільнився. Фото: facebook.com/valerij.packan

Голова Рахункової палати Валерій Пацкан заявив про своє звільнення. За його словами, він уже написав відповідну заяву.

Своє рішення Пацкан пояснив врученням йому підозри Національним антикорупційним бюро. Він наголосив, що не хоче влаштовувати політичні розбірки, тому вирішив піти з посади.

Пацкан також додав, що Рахункова палата саме почала підготовку до аудиту оборонної, безпекової, антикорупційної та правоохоронної сфер, зокрема НАБУ.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Quote«Війна зжирає мільярди, і перевіряти, чи не допомагають їй у цьому посадовці,– наше завдання. Запланували й проанонсували перевірку НАБУ. Але в НАБУ вирішили не чекати, поки ми прийдемо до них, і завітали в гості першими… З «гостинцем» — вручили підозру мені як ініціатору перевірки», — зазначив Пацкан.

Водночас він звинуватив деяких чиновників у тому, що вони тремтять через перевірки аудиторів.

Quote«У країні війна. Гинуть найкращі. Не робити свою роботу – це підло. Закривати очі на безглузде використання коштів – злочинно. А влаштовувати політичні розбірки – низько. Я не братиму в цьому участі. Бо присягав народу України. Не кабінетам. А народу. Написав заяву про відставку. Честь маю», — написав Пацкан у Facebook.

Контекст. Нагадаємо: 1 листопада стало відомо про рішення голови правління НАК «Нафтогаз України» Юрія Вітренка піти з посади. Кабінет міністрів підтримав рішення Вітренка та звільнив його того самого дня.

На посаду голови правління НАК призначили міністра розвитку громад і територій Олексія Чернишова. Сталося це 3 листопада. Про те, що саме Чернишов замінить Вітренка, заговорили одразу, щойно стало відомо про звільнення останнього.

Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини