Рахункова палата у 2019 році виявила порушень і недоліків на 49,8 млрд грн

Рекомендації аудиторів Рахункової палати виконано на 76%. Фото: «Укрінформ»

Рекомендації аудиторів Рахункової палати виконано на 76%. Фото: «Укрінформ»

Перевірила 602 об'єкти та встановила порушень та недоліків на загальну суму 49,8 млрд грн Рахункова палата у 2019 році. Про це повідомив голова палати Валерій Пацкан.

«За минулий рік обсяг перевірених коштів склав 763 млрд грн. З 2010 року це найбільший показник. Сума порушень, яку встановили наші аудитори, у 2,9 раза перевищує ту, яка була виявлена у 2018 році», – зазначив він.

65% виявлених порушень (32,1 млрд грн) – порушення бюджетного законодавства, 30% (14,7 млрд грн) – неефективне використання коштів, решта – порушення та недоліки під час адміністрування доходної частини держбюджету.

Telegram Logo
schetnaya-palata.png

Пацкан зазначив, що Рахункова палата не тільки виявляє, але й вказує на причини неефективного використання коштів, дає рекомендації. За його словами, до цих рекомендацій прислухаються. З-поміж рекомендацій, наданих аудиторами у 2018 і 2019 роках, до кінця 2019 року повністю або частково виконано 76%. Попередній показник – 62%.

Звіт Рахункової палати опубліковано на її офіційному веб-сайті.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

Контекст. Прем'єр-міністр Денис Шмигаль доручив міністрам енергетики та економіки організувати передачу державі коштів «Нафтогазу», які компанія отримала від «Газпрому». Крім того, на гроші «Нафтогазу» планується реконструювати 120 приймальних відділень лікарень по всій країні. Йдеться про проєкти щонайменше на 6 млрд.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини