Голова ДФС написав заяву про звільнення після скандалу з Володимиром Зеленським

Фото: Facebook / Олександр Власов

Фото: Facebook / Олександр Власов

Виконуючий обов’язки голови Державної фіскальної служби Олександр Власов написав заяву про звільнення після вказівки президента Володимира Зеленського. Про це Власов повідомив на своїй сторінці у Facebook.

У повідомленні він написав, що поважає Зеленського як верховного головнокомандувача та гаранта Конституції. Також зазначив, що відразу ж після розмови з президентом приїхав додому і написав заяву про звільнення від виконання обов’язків голови ГФС.

«У понеділок направлю цю заяву до Кабінету міністрів», — додав Власов.

Контекст

  • У суботу Володимир Зеленський закликав Олександра Власова написати заяву про відставку за невиконання домовленостей про звільнення голів чотирьох митниць.
  • На початку липня Володимир Зеленський закликав керівників Волинської, Закарпатської, Чернівецької та Львівської митниць звільниться. Він також зазначив, що вимагає змінити співробітників правління СБУ на Закарпатті, які відповідають за боротьбу з корупцією та контрабандою.
  • 9 липня Олександр Власов на своїй сторінці в Facebook написав, що звільнив від виконання обов’язків керівників чотирьох митниць західного регіону — Волинської, Закарпатської, Львівської та Чернівецької. Він також додав, що тепер обов’язки керівників митниць будуть виконувати «професійні фахівці з числа керівного складу митних департаментів ГФС».
Telegram Logo

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини