Володимир Зеленський зажадав відставки голови ГФС: «Ви вважаєте, що я ідіот?»

Під час наради в Адміністрації морських портів в Одесі, де президент перебував 13 липня з робочим візитом, Зеленський закликав виконуючого обов’язки голови ДФС Олександра Власова написати заяву про відставку за невиконання домовленостей про звільнення голів чотирьох митниць. Про це йдеться на сторінці Офісу глави держави в Twitter.

На нараді Зеленський розповів про домовленості з Власовим про звільнення митників, якщо ті самі не напишуть заяви за власним бажанням. Голова фіскальної служби написав пост в Facebook про те, що зробив це. Але після того, як президент попросив документи, які це підтверджують, виявилося, що Власов просто відправив їх у відпустку.

У свою чергу останній заявив, що «за той короткий термін мета досягнута».

Telegram Logo

«Вони звільнені від виконання обов’язків, два чиновника — Селебор і Прокипчук — пішли у відпустку за станом здоров’я близьких родичів, і вони написали заяви на звільнення», — повідомив Власов.

«Ви вважаєте, що я ідіот? Добре я, ви нас вважаєте ідіотами?», — відреагував Зеленський і додав, що хотів би, аби Власов особисто написав заяву про своє звільнення.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

«Я сьогодні напишу заяву і відправлю до Кабміну», — відповів голова фіскальної служби.

Контекст

  • На початку липня Володимир Зеленський закликав керівників Волинської, Закарпатської, Чернівецької та Львівської митниць звільниться. Він також зазначив, що вимагає змінити співробітників правління СБУ на Закарпатті, які відповідають за боротьбу з корупцією та контрабандою.
  • 9 липня Олександр Власов на своїй сторінці в Facebook написав, що звільнив від виконання обов’язків керівників чотирьох митниць західного регіону — Волинської, Закарпатської, Львівської та Чернівецької. Він також додав, що тепер обов’язки керівників митниць будуть виконувати «професійні фахівці з числа керівного складу митних департаментів ГФС».

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини