Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Глобальні викиди CO2 продовжать рости, незважаючи на зростання поновлюваних джерел енергії — S&P Global Platts

Відновлення економіки, перехід з газу на вугілля і низькі ціни на викопне паливо приведуть до збільшення викидів вуглекислого газу в енергетичному секторі на 1,4 гігатонни в 2021 році.

Незважаючи на підвищену увагу до довгострокового скорочення викидів діоксиду вуглецю, викиди вуглекислого газу в світовому енергетичному секторі в 2021 році виростуть на 1,4 гігатонни. Це на 4,4% більше в порівнянні з аналогічним періодом минулого року, повідомляють S&P Global Platts Analytics.

Зокрема, в США перехід з газу на вугілля і відновлення попиту на електроенергію збільшить потреба у вугіллі в 2021 році.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

«Але американські виробники вугілля, які відчувають фінансові труднощі, зіткнуться з труднощами при адекватному нарощуванні пропозиції», — вважають аналітики.

За їх словами, в світі буде тривати зростання потужностей вітрової та сонячної енергії за рахунок зведення проектів поновлюваних джерел енергії (ВДЕ) в Китаї, Індії і США.

Підписуйтесь на нас в Google News!

«Ми підвищили наш глобальний прогноз збільшення кількості фотоелектричних панелей на 2020 рік приблизно на 7%, або приблизно на 8 ГВт, залишивши при цьому незмінними прогнози збільшення потужності на 2021 рік», — заявили аналітики S&P.

У поєднанні з відновленням виробництва ядерної енергії зростання пропозиції електроенергії з ВДЕ буде стримувати відновлення попиту на викопне паливо в енергетичному секторі.

Коментарі

Всі новини