Facebook Pixel

Гетманцев повідомив про кількох кандидатів на промислового віцепрем'єра

Президент Володимир Зеленський під час зустрічі з представниками бізнесу на території Одеського припортового заводу заявив про відновлення посади віцепрем'єр-міністра з питань промислової політики. Проте він не назвав того, хто саме може стати новим віцепрем'єром.

«Ми вирішили загалом відновити таку посаду, як віцепрем'єр-міністр з питань промислової політики. Ми побачили вже багатьох дійсно талановитих людей. Бо для нас і промисловість країни, і ОПК, і космічна промисловість, і всі наші підприємства, як сказала одна з найкращих кандидатур на цю посаду, — це і є стратегія розвитку країни».

Володимир Зеленський

Володимир Зеленський

президент України

The Page запитало голову комітету ВР з питань фінансів, податкової та митної політики Данила Гетманцева щодо цієї кандидатури.

Глава комітету відповів, що кандидат на цю посаду не один, і він не знає, про кого саме говорив Зеленський.

«Є декілька. Поки не знаємо», — сказав Гетманцев The Page.

І додав, що не може назвати імена кандидатів у віцепрем'єри.

З аналогічним питанням The Page звернулося до радника президента з економічних питань Олега Устенка. Однак і він сказав, що не може відповісти, й порадив редакції звернутися до пресслужби президента.

Видання також звернулося до заступника глави Офісу президента (ОП) Кирила Тимошенка, проте на час публікації він так і не відповів на запитання. Також поки немає відповіді й від пресслужби ОП.

Контекст. Нещодавно посол Євросоюзу Матті Маасікас надіслав листа прем'єр-міністру Денису Шмигалю та голові Верховної Ради Дмитру Разумкову, в якому повідомив, що банки ЄС можуть припинити кредитування українських підприємств, якщо парламент України ухвалить закон про українську промисловість.

Подякувати 🎉