Facebook Pixel

Путін почав новий наступ в Україні – Столтенберг

Новий російський наступ в Україні вже розпочався. Про це заявив Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг на брифінгу в понеділок, 13 лютого, повідомляє кореспондент «Європейської правди» з Брюсселя.

За словами Столтенберга, за рік після вторгнення Путін не готується до миру, а починає нові наступальні дії.

Пізніше, відповідаючи на запитання журналістів, Столтенберг уточнив, що, на його думку, повторний наступ Росії в Україні «вже розпочався», що видно за кількістю додаткових сил, які російська сторона направляє на схід України.

Quote«Те, чого Росії бракує в якості, вони намагаються компенсувати кількістю. Тому чим швидше Київ буде забезпечений зброєю, боєприпасами та запчастинами, паливом, тим більше життів можна буде врятувати», — наголосив Столтенберг.

Як зазначає The Guardian, Міністерство закордонних справ Франції заявило в понеділок, 13 лютого, що «наполегливо» рекомендує своїм громадянам не їздити до Білорусі через «новий наступ Росії в Україні». Також сьогодні США закликали своїх громадян негайно залишити Росію через війну в Україні та ризик свавільного арешту або переслідувань із боку російських правоохоронних органів.

Нагадаємо: 8 лютого Служба зовнішньої розвідки Естонії опублікувала свій звіт з очікуваннями на 2023-й і наступні роки, присвятивши першу главу війні росії в Україні. За висновками аналітиків, у 2023 році путін планує підкорити Україну та зібрати війська біля кордонів Естонії.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉