Генеральний директор Carlsberg розповів про скандал із львівською пивоварнею «Правда»

Львівська пивоварня «Правда». Фото: Facebook закладу

Львівська пивоварня «Правда». Фото: Facebook закладу

У Carlsberg Ukraine прокоментували The Page позов компанії до львівської крафтової пивоварні «Правда» через те, що остання випустила лімітовану серію пива «1716», етикетка якого схожа на етикетку пива «Львівське 1715».

Генеральний директор Carlsberg Ukraine Євген Шевченко зазначив The Page, що компанія діяла і діятиме у рамках закону, захищаючи права інтелектуальної власності та репутацію її брендів.

Quote«Паразитування на багаторічному успіху чужих брендів – сумнівна, на наш погляд, бізнес-модель і бізнес-практика. Впевнений, що більшість гравців ринку розуміють, що фокус на розвитку власних брендів є більш перспективним і доброчесним як з точки зору бізнесу, так і репутації», — зазначив Шевченко.
Telegram Logo

Йдеться про те, що Carlsberg Ukraine вимагає зняти з продажу пиво, яке «Правда» випустила понад рік тому, і в майбутньому його не виготовляти. Про це розповів виданню ZAXID.NET засновник пивоварні Юрій Заставний.

«Етикетку пива «1716» спеціально зробили схожою на етикетку «Львівського 1715», щоб пожартувати над масовим виробником», — зазначає Заставний.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

Юристи Carlsberg Ukraine відзначали, що через використання «Правдою» на своєму пиві етикетки з елементами, що схожі на елементи етикетки «Львівського 1715», споживачі можуть сплутати ці два пива.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини