Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Генеральний директор Carlsberg розповів про скандал із львівською пивоварнею «Правда»

Львівська пивоварня «Правда». Фото: Facebook закладу

Львівська пивоварня «Правда». Фото: Facebook закладу

У Carlsberg Ukraine прокоментували The Page позов компанії до львівської крафтової пивоварні «Правда» через те, що остання випустила лімітовану серію пива «1716», етикетка якого схожа на етикетку пива «Львівське 1715».

Генеральний директор Carlsberg Ukraine Євген Шевченко зазначив The Page, що компанія діяла і діятиме у рамках закону, захищаючи права інтелектуальної власності та репутацію її брендів.

Quote«Паразитування на багаторічному успіху чужих брендів – сумнівна, на наш погляд, бізнес-модель і бізнес-практика. Впевнений, що більшість гравців ринку розуміють, що фокус на розвитку власних брендів є більш перспективним і доброчесним як з точки зору бізнесу, так і репутації», — зазначив Шевченко.
screenshot-5.png
6534943252.jpg
screenshot-5.png Thumb 6534943252.jpg Thumb
Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Йдеться про те, що Carlsberg Ukraine вимагає зняти з продажу пиво, яке «Правда» випустила понад рік тому, і в майбутньому його не виготовляти. Про це розповів виданню ZAXID.NET засновник пивоварні Юрій Заставний.

«Етикетку пива «1716» спеціально зробили схожою на етикетку «Львівського 1715», щоб пожартувати над масовим виробником», — зазначає Заставний.

Юристи Carlsberg Ukraine відзначали, що через використання «Правдою» на своєму пиві етикетки з елементами, що схожі на елементи етикетки «Львівського 1715», споживачі можуть сплутати ці два пива.

Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини