Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Десятки танкерів ЗПГ із США скасовують рейси через надлишок газу — Total

Скасування десятків рейсів газовозів з американським ЗПГ цього літа є «тривожним сигналом» для галузі, а нові проекти ЗПГ не будуть автоматично приносити прибуток.

Про це заявив Філіп Сауке (Philippe Sauquet), президент французької Total по газу, відновлюваних джерелах енергії та енергетики, передає S&P Global Platts.

«Скасування американських вантажів, які ми спостерігаємо влітку, є тривожним сигналом для проектів, які розглядали можливість прийняття FID (прийняття інвестиційного рішення — ред.), думаючи, що ринок ЗПГ — це ринок, на якому вам просто потрібно побудувати, і тоді ви будете отримувати прибуток», — говорить він.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

На його думку, у виграші опиняться компанії з глобальною присутністю, здатні до гнучкості для оперативного задоволення попиту. Саме ці характеристики роблять СПГ «золотим ринком».

Спотові ціни на ЗПГ впали до рекордно низького рівня в 2020 році через перевиробництво і низький попит внаслідок економічної кризи.

Сауке додав, що надлишок пропозиції не був несподіванкою для учасників ринку. Однак глибина падіння перевищила розумні очікування.

Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини