Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Ф’ючерси на індекс S&P 500 впали майже на 5% через рішення ФРС

Після зниження базисної відсоткової ставки Федеральною резервною системою США (ФРС) бенчмарк доходності американського казначейства знизився на понад 30 базисних пунктів. Водночас ф’ючерси на індекс S&P 500 впали майже на 5% після попереднього підйому на Волл-стріт. Також майже на 5% знизилися ф’ючерси Euro Stoxx 50.

Водночас банк Японії на фоні рішення ФРС спробував прискорити придбання активів, однак це призвело до падіння акцій через втрату ентузіазму з боку інвесторів. Проте єна підскочила на 1,3%, до 106 за долар, після того як ФРС заявила, що запустить валютні своп-лінії з п’ятьма партнерами, передає Bloomberg.

Австралійські акції впали найбільше з 1992 року – майже на 10% навіть після оголошення Резервного банку Австралії про готовність придбати облігації. Австралійський долар впав майже на 1%. Після екстреного зниження курсу також впала і валюта Нової Зеландії. Водночас євро та британський фунт зросли на 0,4% та 0,6% відповідно.

Японський індекс Topix впав на 2%, австралійський S&P/ASX 200 — майже на 10%. Південнокорейський Kospi також впав на понад 3%, а індекс Hang Seng — на понад 4%.

Згодом Китай повідомив про скорочення об’ємів виробництва та роздрібних продажів за останні два місяці. Також відновилося зниження траншів нафти.

Контекст. Основні індекси США в п'ятницю, 13 березня, виросли на 4-7% на тлі виступу президента США Дональда Трампа. Він ввів режим надзвичайного стану в країні із залученням $50 млрд на боротьбу з коронавірусом.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини