Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

ФРН надала допомогу в боротьбі з лісовими пожежами в Україні

Німецьке товариство міжнародного співробітництва (GIZ) передасть Державній службі України з надзвичайних ситуацій (ДСНС) спецобладнання для локалізації лісових пожеж у Чорнобильській зоні відчуження (ЧЗВ) на суму 230 тис. євро.

«Ми раді чути, що гасіння пожеж проходить успішно завдяки швидкій реакції підрозділів ДСНС. Щоб підтримати та захистити відважних пожежників у їхній боротьбі, ми швидко відреагували і за погодженням з ДСНС закупили дозиметри, пожежні рукави та пожежну машину», — передає слова посла ФРН в Україні Анку Фельдгузен пресслужба посольства в Україні.

Допомога ФРН включає 80 дозиметрів для вимірювання радіоактивності та близько 15 км пожежних рукавів. Крім того, проводиться закупівля пожежної автоцистерни, спеціально обладнаної для лісових і рослинних пожеж.

Контекст. Через масові пожежі у ЧЗВ Кабміну довелося виділити 100 млн грн на адресу ДСНС. Крім того, Мінекономіки також виділило майже 45 млн грн на боротьбу з пожежами та відселення підприємств, які знаходяться на території лісництв у ЧЗВ.

Держагентство з управління зоною відчуження та профільні міністерства підрахували збитки, викликані пожежами у ЧЗВ. Попередні розрахунки досягли десятків мільйонів гривень.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини