Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Збитки від пожеж у Чорнобилі складуть десятки мільйонів гривень — голова ДАЗВ

Фото: ДАЗВ

Фото: ДАЗВ

Кабмін, Держагентство з питань управління зоною відчуження (ДАЗВ) та профільні міністерства працюють над визначенням розміру збитків, спричинених пожежами в Чорнобильській зоні. Попередні розрахунки сягають десятків мільйонів гривень.

Загалом вогонь знищив близько 3,5 тис. га лісів, однак сильне задимлення заважає оцінити масштаби — таку оцінку дав Регіональний східноєвропейський центр моніторингу пожеж, повідомила голова ДАЗВ Катерина Павлова.

Основними причинами загоряння називають пожежу, яка перекинулася на зону відчуження з боку заповідника у Житомирській області, коротке замикання та навмисні підпали.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Наразі в зоні відчуження згоріло понад десять сіл, а пожежа поширилася територією трьох лісництв. За даними ДАЗВ та Державного науково-технічного центру з ядерної та радіаційної безпеки, радіаційний фон залишається в межах норми.

Контекст. Пожежа в Чорнобильській зоні почалася 4 квітня — тоді вогнем було охоплено 20 га. Згодом, 7 квітня, площа пожежі збільшилася до 35 га. Перед тим 6 квітня правоохоронці затримали підозрюваного, який заради забави підпалив траву та не зміг впоратися з вогнем.

Підписуйтесь на нас в Google News!
Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини