Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Фінляндія планує скасувати всі коронавірусні обмеження в лютому

Фінляндія планує скасувати коронавірусні обмеження. Фото: Joakim Honkasalo/Unsplash

Фінляндія планує скасувати коронавірусні обмеження. Фото: Joakim Honkasalo/Unsplash

Фінляндія з 1 лютого почне пом'якшувати коронавірусні обмеження — упродовж місяця їх буде скасовано. Про це в понеділок на зустрічі Асоціації фінських редакторів заявила прем'єр-міністр Санна Марін, передає «Інтерфакс-Україна».

Зокрема, з початку лютого припиниться прикордонний контроль для людей, які прибувають до Фінляндії з країн Шенгенської зони.

Натепер діє вимога надавати на кордоні сертифікат разом із негативним результатом тесту на коронавірус. З 1 лютого в'їхати в країну можна буде й за сертифікатом про вакцинацію або перенесене захворювання, і за довідкою про негативний результат тесту, зроблений не пізніше ніж за 72 години до перетину кордону. Ця вимога діятиме для всіх осіб, народжених до 2006 року.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Послаблення поширяться на ресторани та заходи, де ризик поширення коронавірусу вважається низьким. Регіональній і місцевій владі було надано інструкції відмовитися з 1 лютого від закриття приміщень і заходів із низьким рівнем ризику, включно з театрами та спортивними залами.

З початку лютого ресторанам буде дозволено працювати до 21:00 замість 18:00. Продаж алкоголю має припинятися не пізніше за 20:00 (натепер 17:00). Бари, як і раніше, закриватимуться о 18:00 і припинятимуть продаж алкоголю о 17:00.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Коментарі

Всі новини