Facebook Pixel

Фонд гарантування розпочав виплачувати кошти вкладникам «Банку Січ»: як отримати

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб у вівторок, 6 вересня, оголосив про старт виплат грошей вкладникам «Банку Січ», який було визнано неплатоспроможним у серпні. Йдеться про договори банківського вкладу, строк дії яких добіг кінця до 9 серпня 2022 року включно, а також за договорами банківського рахунку. Про це йдеться на сайті ФГВФО.

Quote«Кошти вкладникам «Банку Січ» за цими договорами відшкодовуються в повному розмірі вкладу включно з відсотками, нарахованими станом на кінець дня 9 серпня 2022 року. Вклади в іноземній валюті відшкодовуються в гривні за курсом НБУ, встановленим на кінець дня 9 серпня 2022 року», — зазначає Фонд.

Отримати відшкодування вкладники можуть через банки-агенти ФГВФО, з-поміж яких Приватбанк, «Ідея Банк», «Правекс банк», Укргазбанк, ПУМБ, Ощадбанк та інші. Кошти на руки вкладники мають змогу отримати в одній зі вказаних фінансових установ або дистанційно (цю опцію пропонують Приватбанк, Укргазбанк, банк «Південний» і ПУМБ).

Контекст. Нагадаємо: Національний банк 9 серпня ухвалив рішення про віднесення банку «Січ» до категорії неплатоспроможних через невиконання ним зобов’язань перед НБУ у встановлений строк через брак коштів.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉