Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Ferrexpo може оскаржити арешт акцій Жеваго

Ferrexpo може оскаржити арешт акцій Костянтина Жеваго за позовом Фонду гарантування вкладів

Ferrexpo може оскаржити арешт акцій Костянтина Жеваго за позовом Фонду гарантування вкладів

Компанія Ferrexpo раніше успішно оскаржувала арешт акцій свого бенефіціара Костянтина Жеваго. Компанія також поінформована про новий арешт частки Жеваго за позовом Фонду гарантування вкладів.

Так у Ferrexpo прокоментували повідомлення Фонду гарантування вкладів фізичних осіб від 7 березня. Ferrexpo також не має наміру й ніколи не мала наміру відчужувати акції в будь-який спосіб.

Quote«У будь-якому разі компанія раніше успішно оскаржила аналогічний арешт (заморожування) акцій, застосований щодо акцій Ferrexpo AG у Ferrexpo Poltava Mining (Полтавський ГЗК — The Page)», — коментують у Ferrexpo.

Попередню справу про арешт у червні — листопаді 2020 року Ferrexpo виграла в українських органів. Тоді йшлося про арешт акцій Жеваго тільки в Полтавському ГЗК.

Увечері 7 березня на сайті телеканала «Еспресо», бенефіціаром якого є Іван Жеваго, син мільярдера, з’явився коментар юристів ексолігарха, що рішення суду є «абсолютно незаконним»:

Quote«Пан Жеваго та члени його родини не володіють жодною акцією цих підприємств (що підтверджується даними українських реєстрів), а мають стосунок до публічної компанії Ferrexpo plc через трастову структуру».

Контекст. Господарський суд Києва 1 березня ухвалив рішення про арешт частки Костянтина Жеваго у Ferrexpo – по 50,3% акцій Полтавського, Єристівського та Біланівського ГЗК, якими він володіє опосередковано. Арешт було проведено на забезпечення позову Фонду гарантування вкладів до Жеваго як власника АТ «Банк «Фінанси та кредит». Сума позову – майже 46 млрд грн.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини