Facebook Pixel

ФДМУ готується продати Мотордеталь-Конотоп

Фонд державного майна України готується до продажу державного «Мотордеталь-Конотоп». Раніше він належав російському олігарху.

Що відомо про ТОВ «Мотордеталь-Конотоп»

Сумське підприємство «Мотордеталь-Конотоп» є спеціалізованим виробником і постачальником гільз циліндрів для двигунів внутрішнього згоряння більш ніж із 50-річним досвідом. Це єдине у Східній Європі підприємство, що масово постачає гільзи циліндрів для двигунів по всьому світу. У ньому працюють понад 700 осіб. Серед клієнтів заводу — відомі світові компанії, такі як Rolls-Royce, Scania, MAN, Iveco, Mercedes-Benz, Volvo, Renault та CAT.

До початку повномасштабної війни підприємство обслуговувало російський військово-промисловий комплекс.

До націоналізації, за даними Youcontrol, ТОВ «Мотордеталь-Конотоп» володіло ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО «РЕГІОНТРАНС», яким, своєю чергою, володіє російське ТОВ «КАРМАКС» Калашника.

30 серпня 2023 року Антикорсуд стягнув у дохід держави ТОВ «Мотордеталь-Конотоп» росолігарха Сергія Калашника.

Хто такий Сергій Калашник

Калашник є російський підприємець та чинний сенатор ради федерації рф, який брав участь у голосуванні за ухвалення федеральних законів щодо незаконної анексії територій України та був причетний до сприяння в підготовці рф до повномасштабного вторгнення в Україну.

Калашник уже перебуває під санкціями в Україні, а також у ЄС, Великій Британії, Японії, Швейцарії, США, Канаді.


Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉