Facebook Pixel

ФДМ продає з молотка головний інститут Міненерго з інформаційно-обчислювальних систем

ФДМ продає головний інститут Міненерго по інформаційно-обчислювальних систем

ФДМ продає головний інститут Міненерго по інформаційно-обчислювальних систем

Фонд державного майна призначив на 8 жовтня онлайн-аукціон з приватизації єдиного майнового комплексу державного підприємства «Харківський науково-дослідний інститут комплексної автоматизації».

НДІ розташоване за адресою: м Харків, пров. Ковальський, 2 і вул. Ковальська, 4/6. Стартова ціна об'єкта приватизації становить 34,48 млн грн, заявки для участі в онлайн-аукціоні приймаються до 7 жовтня включно, повідомляє прес-служба ФДМ.

2.jpeg

Майновий комплекс НДІ складається з 12 об'єктів: адміністративний корпус, лабораторні корпуси, склади, полігон, сарай, склад-гараж, прохідна з парканом, спорудження охорони. Загальна площа будівель і споруд становить 3469,7 кв. м.

Telegram Logo

До складу об'єкта приватизації також включено 4 споруди: дворове покриття, навіс для автостоянки, огородження, криті автостоянки. Крім того, на балансі підприємства знаходяться чотири транспортних засоби, а також 1055 одиниць інших необоротних активів.

cjwkxyqmdiurutnxjgxevr7kbbcddmmixcn8iblb.jpeg

НДІ розташований на земельній ділянці площею 0,9062 га.

ДП «Харківський науково-дослідний інститут комплексної автоматизації» утворено в 1992 році і є головним інститутом Міністерства енергетики та вугільної промисловості України з розробки та впровадження керуючих та інформаційно-обчислювальних систем (УВС і ІТТ) верхнього рівня в складі АСУ ТП енергоблоків ТЕС і АЕС. Такжеісследованіе і експериментальні розробки у сфері інших природних і технічних наук.

Коментарі

Всі новини