Facebook Pixel

Естонія може заборонити росіянам і білорусам купувати нерухомість у країні

В уряді Естонії обговорюють можливість заборонити громадянам росії та білорусі купувати нерухомість у країні з огляду на безпеку. Також Естонія планує завершити будівництво кордону з росією до кінця 2025-го. Про це пише ERR з посиланням на слова естонського міністра внутрішніх справ Лаурі Лаянеметса.

Quote«Уряд Естонії працює над зниженням ризику того, що придбана росіянами і білорусами нерухомість може бути використана для розвідувальної діяльності, диверсій або будь-якої антидержавної діяльності», – зазначив Лаянеметс.

Міністр внутрішніх справ Естонії навів приклад Фінляндії, де російський олігарх купив кілька островів поруч із стратегічно важливими об'єктами країни і побудував на своїй території вертолітні майданчики.

Також естонський уряд повідомив, що планує завершити будівництво кордону з росією до кінця 2025-го.

Quote«Весь процес будівництва кордону поділено на етапи, і, як ми говорили, сухопутний кордон має бути завершений до кінця 2025 року», – сказав Лаянеметс.

Нагадаємо, напередодні уряд Естонії обговорював можливість відправити естонські війська на Західну Україну, щоб звільнити «тилові» ролі українських Сил оборони для боротьби на фронті.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉