Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

У жовтні на прикордонних пунктах запрацює електронна черга: як вона функціонуватиме

Електронна черга на кордоні запрацює у жовтні. Фото: korrespondent.net

Електронна черга на кордоні запрацює у жовтні. Фото: korrespondent.net

В Україні в жовтні запустять сервіс Електронної черги на прикордонних пунктах пропуску. Про це повідомив заступник міністра інфраструктури Мустафа Найєм.

Quote«На першому етапі буде запущено пілотний проєкт на одному з пункту пропусків. У тестовому режимі працюватиме web-портал із можливістю запису в чергу з будь-якої точки виїзду. До кінця року буде презентовано мобільний застосунок», — написав Найєм у себе у Facebook.

Як працюватиме сервіс Електронної черги на прикордонних пунктах пропуску

За словами Найєма, система передбачатиме інтеграцію з митними базами даних для попередньої пріоритезації вантажів і самостійно управлятиме потоками вантажів залежно від групи товарів згідно з даними попередньої митної декларації.

Варто зазначити, що за користування електронною чергою платити нічого не потрібно — послуга буде безплатною.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Quote«Використання е-черги буде цілком безплатним для перевізників. Жодних обов’язкових заїздів до сервісних зон. Жодного людського втручання в систему», — наголосив Найєм.

Водночас він підкреслив, що сама собою електронна черга не розв'язує питання простою вантажів — це залежить лише від пропускної здатності пунктів пропуску.

Quote«Утім, попереду зима. Очікування черги вздовж трас у мороз, по-перше, є некомфортним, по-друге, призводить до додаткових витрат водіїв. Е-черга надаватиме зручний і зрозумілий для користувачів сервіс, який дасть змогу заощаджувати час і чекати на проїзд через кордон на будь-якій зручній локації», — зазначив заступник міністра інфраструктури.

Проєкт Електронної черги реалізується в співпраці з Міністерством цифрової трансформації України, Державною митною службою України та Державною прикордонною службою України. Його вже презентували перевізникам. Зараз триває збір зауважень і пропозицій із боку професійних об’єднань.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Коментарі

Всі новини