Facebook Pixel

Екскерівники дослідного заводу Інституту Патона привласнили нерухомість на $4 млн

Фото: СБУ

Фото: СБУ

У Києві учасники організованої групи заволоділи нерухомістю підприємства «Дослідний завод зварювального устаткування Інституту електрозварювання ім. Є.О. Патона». Про це повідомили СБУ і Київська міська прокуратура.

За даними слідства, посадові особи підприємства з використанням службового становища присвоїли об'єкт нерухомості, розташований за адресою вул. Саперне поле, 9а, який належав підприємству, шляхом укладення з підконтрольним товариством договору купівлі-продажу об'єкта за заниженою вартістю.

Telegram Logo
7388fa0efc8422a4686874c884f34336.jpg

При оформленні документації вони штучно оцінили об'єкт площею 6 тисяч квадратних метрів в 1,5 млн грн. При цьому ринкова вартість подібних об'єктів із землею в Печерському районі Києва становить приблизно $4 млн.

Надалі колишній голова правління заводу оформив право власності на об'єкт на себе.

Зараз на цьому місці будується готель з казино.

Про підозрі оголосили колишньому голові правління підприємства, члену правління і директору однієй з юридичних осіб за фактами розкрадання майна підприємства в особливо великих розмірах і відмиванні доходів, одержаних злочинним шляхом.

Державі належать 81,9% акцій підприємства.

Суд наклав арешт на будівлю. Готуються цивільні позови в суд, щоб повернути майно і відшкодувати збитки, завдані державі.

4cb70625d99b8e62ac81e61f2234e92e.jpg

Додатково. 31 січня СБУ провела оперативні заходи, за допомогою сили не допустивши зборів акціонерів «Мотор Січі», які ініціювали китайці. Пресцентр СБУ в Запорізькій області пояснив, що було припинене рейдерське захоплення підприємства.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини