Хоче поновитися на посаді. Верланов у суді оскаржує своє звільнення

Колишній голова податкової Сергій Верланов оскаржить своє звільнення в суді. Фото: УНІАН

Колишній голова податкової Сергій Верланов оскаржить своє звільнення в суді. Фото: УНІАН

Колишній глава державної податкової служби Сергій Верланов подав позов в Окружний адміністративний суд Києва до уряду та податкової. Верланов хоче добитися, щоб рішення Кабміну про його звільнення було визнано протиправним та було скасовано.

Як повідомили у пресслужбі суду, він також хоче, щоб суд відновив його на посаді глави податкової. Верланов вважає, що рішення Кабміну – незаконне, що воно порушує його трудові права та законні інтереси.

Суд тепер вирішуватиме, чи відкривати провадження в адміністративній справі.

Telegram Logo

Контекст. Раніше ексміністр фінансів Ігор Уманський заявляв, що його звільнили через бажання змінити главу митної служби Максима Нефьодова та голову податкової служби Сергія Верланова. За словами ексміністра, через «скрутки» з податку на додану вартість бюджет щомісяця недоотримує близько 5 млрд грн.

Сам Вералнов пізніше заявив, що схеми в податковій службі базуються на неперевіреній інформації, яку надають треті особи. Вони, як припустив Верланов, і є тими ділками, які «десятиліттями годувалися на шахрайських схемах».

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

На позачерговому засіданні Кабміну ввечері 24 квітня було звільнено Верланова та Нефьодова. Пізніше стало відомо, що правоохоронні органи можуть почати розслідування проти Нефьодова та Верланова. Причиною цього є ряд порушень у діяльності митниці та податкової служби.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини