Facebook Pixel

«ДТЕК Нафтогаз» заплатить за розробку Зіньківської площі 1,2 мільярда гривень

Компанії групи «ДТЕК Нафтогаз» рекомендовані в якості переможців на укладення угоди про розподіл продукції на Зіньківській площі в Одеській та Полтавській областях в межах конкурсу УРП. Після підписання угоди компанії інвестують 1,2 млрд грн на розвідку і розробку цієї ділянки. Про це повідомили у прес-службі компанії, передає «Інтерфакс-Україна».

«ДТЕК Нафтогаз» планує переробити і змінити проведену сейсморозвідку й газодинамічні дослідження свердловин, провести сейсмічні дослідження за технологією 3D і пробурити 3 пошукові свердловини. Запланований термін початку видобутку – другий рік з моменту початку робіт.

Контекст

  • 1 липня Міжвідомча комісія з організації укладення та виконання угод про розподіл продукції затвердила переможців конкурсу на розробку дев’яти вуглеводневих ділянок на суші, які були виставлені на конкурс. Розробки велись на 9 ділянках нафтогазоносних надр площею 11,4 тис кв. км і викликали великий інтерес серед учасників ринку: всього було подано 23 заявки від 14 видобувних компаній.
  • Група «ДТЕК» розвиває бізнес з видобутку природного газу і вугілля, відновлювальної і теплової генерації електроенергії, розподілу її електромережами, постачання електроенергії клієнтам, впровадження енергоефективних рішень і зарядки електромобілів.
  • «ДТЕК Нафтогаз» – найбільша приватна газовидобувна компанія в Україні. У 2018 р. видобуто 1,65 млрд кубометрів природного газу, що є історичним рекордом серед приватних компаній у цій галузі. З 2013 р. «ДТЕК Нафтогаз» збільшив видобуток газу більш ніж у тричі і продемонстрував найбільш стрімку динаміку розвитку в газовидобувному секторі країни.
  • У 2018 році капітальні вкладення «ДТЕК» становили 20 млрд грн, податкові відрахування – 26 млрд грн. У ДТЕК працюють 70 тис. співробітників. 100% компанії належить SCM Limited. Кінцевий бенефіціар — Рінат Ахметов.

Коментарі

Всі новини