Facebook Pixel

Dragon Capital заявив про тиск на свій бізнес через ТРЦ Victoria Gardens

24 травня Dragon Capital заявив про тиск на власну компанію з боку БЕБ. Справа стосується ТРЦ Victoria Gardens у Львові.

Про це пише Dragon Capital.

Dragon Capital VS БЕБ: деталі

За даними компанії, у 2017 році правоохоронці висунули звинувачення проти ТОВ «ФЕНІКС-КАПІТАЛ» та ТОВ «ЄВРОПОЛІС ПРОПЕРТІ ХОЛДІНГ» в ухиленні від сплати податку при продажу ТРЦ VG. Після пояснень Dragon Capital, на думку компанії, усі питання щодо угоди було знято.

Однак у травні 2024 року ТОВ «ЄВРОПОЛІС ПРОПЕРТІ ХОЛДІНГ» отримало вимогу вже від детективів ТУ БЕБ у Львівській області за цією ж справою. Потім ТОВ отримало від львівських детективів попередження щодо можливих виїмок та обшуків.

Quote«Dragon Capital вважає, що дублювання роботи детективів БЕБ та втягування компанії в «історичні» кримінальні провадження є формою тиску на бізнес. Dragon Capital закликає до припинення таких практик та забезпечення сприятливих умов для ведення бізнесу в Україні. Компанія сподівається на підтримку державних органів у створенні прозорого та справедливого бізнес-середовища» — йдеться у повідомленні.

Dragon Capital VS БЕБ: реакція правоохоронців

БЕБ не вважає це тиском на бізнес. Також бюро пообіцяло закрити кримінального провадження ТУ БЕБ у Львівській області, що відкрито у травні цього року.

Нагадаємо, що 27 лютого стало відомо, що Личаківським районним судом м. Львова за клопотанням Державного бюро розслідувань (ДБР) було заарештовано лабораторію компанії «Сінево». У відповідь мережа медичних лабораторій «Сінево Україна» заявила, що невдовзі буде змушена припинити діяльність свого головного офісу й центральної лабораторії, що призведе до повної зупинки лабораторій компанії в Україні. У підсумку ДБР заперечило наміри блокувати діяльність «Сінево» в України. Також правоохоронці пообіцяли посприяти у скасування арешту будівлі медичної компанії.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉