Facebook Pixel

Доведеться платити. Apple не вдалося уникнути $440 млн компенсації за чужі патенти

Верховний суд США відмовився заслухати апеляцію Apple у справі про використання компанією патентів VirnetX, не маючи на те дозволу. Раніше судді ухвалили рішення щодо сплати онлайн-гігантом $440 млн компенсації за це.

Як повідомляє Reuters, судова тяганина тривала 10 років. 2010 року розробник програмного забезпечення і технологій для інтернет-безпеки VirnetX подав позов проти Apple через порушення чотирьох патентів, зокрема у функціях FaceTime та VPN on Demand.

Федеральне журі 2016 року встановило, що порушення мало місце і присудило $302 млн компенсації, пізніше суддя збільшив цю суму до $439,7 млн включно з відсотками та іншими витратами. Апеляційний суд США по федеральному округу Вашингтон, що спеціалізується на патентних спорах, минулого року залишив це рішення чинним. Після цього Apple знову звернулася до суду з вимогою переглянути суму компенсації.

Telegram Logo

Apple заявила, що відмова суду заслухати її апеляцію є «юридично неправильною та вкрай несправедливою». Компанія також акцентувала на тому, що суди нижчої інстанції неприпустимо дозволили VirnetX вимагати відшкодування збитків, які значно перевищують вартість самого запатентованого винаходу.

Контекст. Компанія Apple заявила, що не виконає прогноз виторгу в другому фінансовому кварталі, який закінчиться в березні, через спалах коронавірусу.

У попередньому кварталі Apple збільшила прибуток на 11% – до $22,2 млрд. Про це свідчать підсумки першого кварталу фінансового року (закінчився 28 грудня 2019 року), згідно з якими корпорація отримала $91,8 млрд прибутку.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини