Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Крок до виходу з кризи: прем'єр Вірменії оголосив про свою технічну відставку

Нікол Пашинян. Фото: ТАСС

Нікол Пашинян. Фото: ТАСС

Прем'єр Вірменії Нікол Пашинян подав у відставку. Він пішов на цей крок, щоб в країні були проведені дострокові парламентські вибори. У подібних випадках відставку часто називають технічною.

«Тільки народ шляхом чесного і справедливого голосування вирішить майбутнє країни», — сказав Пашинян в своєму телезверненні до нації 25 квітня.

Вибори пройдуть 20 червня. На них Пашинян буде кандидатом на пост глави уряду від нині правлячої партії «Цивільний договір» (Вірменія є парламентською республікою).

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

До виборів прем'єр і його кабінет продовжать виконання обов'язків.

На дострокові вибори Пашинян погодився піти на тлі гострої політичної кризи в країні. Після програної війни в Карабасі в Вірменії тривають акції протесту з вимогою відставки Пашиняна.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Якщо Пашинян переможе на виборах, то йому буде простіше керувати країною в нових умовах.

На минулих виборах у 2018 році партія Пашиняна отримала близько 70% голосів.

Додатково. Кризова ситуація в Вірменії ускладнилася в лютому конфліктом Пашиняна і Генштабу. Військові наполягали на відставці прем'єра після того, як той звільнив першого заступника начальника Генштабу. Той назвав несерйозними слова Пашиняна про ефективність ракетних комплексів «Іскандер», які використовувалися під час війни в Нагірному Карабасі.

Коментарі

Всі новини