Facebook Pixel
IT

За продукт і дизайн. «Дія» перемогла у двох номінаціях Red Dot

Дія перемогла у двох номінаціях дизайну Red Dot Design Award. Фото: FB / Михайла Федорова

Дія перемогла у двох номінаціях дизайну Red Dot Design Award. Фото: FB / Михайла Федорова

Український застосунок «Дія» переміг у двох номінаціях міжнародної дизайнерської премії Red Dot Design Award — в Apps (за продукт загалом) і в Interface&User experience design (за зручність дизайну та зовнішній вигляд).

Про це у своєму Telegram-каналі повідомив віцепрем'єр-міністр — міністр цифрової трансформації Михайло Федоров. За його словами, тепер візуалізацію «Дії» увічнять у музеї Red Dot в Ессені.

«Дія» — перший національний продукт із відзнакою Red Dot. Зазвичай держкомпанії не подають свої продукти на Red Dot і не намагаються конкурувати з приватним бізнесом. Те, що нас виділили й визнали з-поміж інших продуктів, — приголомшливий факт».

Михайло Федоров

Михайло Федоров

віцепрем'єр-міністр, міністр цифрової трансформації


Red Dot Design Award вручають дизайнерам і компаніям-виробникам за особливі досягнення в дизайні споживчих товарів і продуктів. Переможці виставляються в Музеї дизайну Red Dot в Ессені. Торік нагороду Red Dot отримав і портал «Дія» — за «зручність дизайну». Премію отримували також такі компанії, як-от Apple, Google, Sony, Fujifilm, Xiaomі, Acer, HP та інші.

Telegram Logo

Контекст. Раніше Міністерство цифрової трансформації запустило другий етап багбаунті (тестування) застосунку «Дія» з призовим фондом 1 млн грн.

Коментарі

Всі новини