Facebook Pixel

Космічне агентство створило Центр технологій та інновацій

У Державному космічному агентстві України створено Центр підтримки технологій та інновацій (TISC). Угоду підписали представники «Укрпатенту» та державного підприємства «Космічна інноваційно-інвестиційна компанія».

На початковому етапі новостворений центр за підтримки «Укрпатенту» готуватиме спеціалістів з інтелектуальної власності. До їхніх функцій входитиме інвентаризація та захист усіх технічних розробок державних підприємств космічної індустрії України, йдеться у повідомленні пресслужби Кабміну.

Наступний етап — створення онлайн-платформи Space Gate IP-Platform для легального придбання патенту або інвестицій у розробку нової технології. Платформу створить «Космічна інноваційно-інвестиційна компанія».

Telegram Logo

Центр також підтримуватиме патентну аналітику. Згідно з нею, підприємства космічної індустрії отримають доступ до різних баз даних для можливості проводити перевірку унікальності своїх продуктів. Це дозволить отримати оцінку конкурентоспроможності вітчизняного продукту, порівнюючи його з аналогами, та оцінити загальну ситуацію на ринку.

«Центр допоможе нам підготувати власних фахівців у галузі інтелектуальної власності, а в подальшому — адекватно оцінити попит на українські технології у світі та захистити свої розробки», — розповів голова Державного космічного агентства Володимир Усов.

Центр підтримки технологій та інновацій TISC (Technology and Innovation Support Center) існує на базі державного підприємства «Космічна інноваційно-інвестиційна компанія» (КІІК). Підприємство займається проведенням ринкової діяльності в космічній, ракетно-космічній та суміжних галузях.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter Cmd + Enter Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини