Facebook Pixel

ДБР повідомило про підозру бізнесмену Геннадію Боголюбову

Державне бюро розслідувань оголосило про підозру щодо бізнесмена Геннадія Боголюбова та заарештувало прикордонника, який допомагав йому перетинати кордон за підробленим паспортом.

Про це інформує пресслужба відомства.

Quote«Працівники ДБР повідомили про підозру колишньому співвласнику ПриватБанку Геннадію Боголюбову та прикордоннику, який сприяв йому у незаконному перетині кордону», – йдеться у повідомленні.

Крім того, правоохоронці затримали начальника однієї з груп інспекторів прикордонного контролю відділення прикордонної служби «Ягодин».

Слідство за участю керівництва Держприкордонслужби з'ясувало, що олігарх із родичем, який його супроводжував, залишили Україну 24 червня 2024 року на поїзді Київ – Хелм, попри те, що за інформацією українських баз даних, вони не перетинали кордон. В результаті оперативних заходів стало відомо, що Боголюбов використав недійсний паспорт громадянина України, який перебував фізично в країні і не залишав її.

При цьому підтверджено, що затриманий правоохоронець передав підлеглому документи пасажирів та стверджував, що вже особисто оглянув купе, де перебували Боголюбов та його родич.

Бізнесмену та правоохоронцю повідомлено про підозру у незаконному переправленні осіб через державний кордон (ч. 2 ст. 332 Кримінального кодексу). Крім того, Боголюбову повідомлено про підозру ще й у незаконному заволодінні паспортом (ч. 3 ст. 357 ККУ). Йому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 7 років.

Суд обрав прикордоннику запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з альтернативою внесення застави у 25 млн грн.

Подякувати 🎉