Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Ціна сталі досягла 8-річного максимуму: вироби з металу дорожчатимуть

Фото: Метінвест. FB

Фото: Метінвест. FB

З кінця жовтня металургійна сировина і сталеві напівфабрикати виросли в ціні не менше ніж на $100 за тонну продукції. З початку 2020 року металобрухт додав у вартості 44%, а заготовка 33%.

Це неминуче позначиться на ціні готової продукції, зростання якої буде спостерігатися до кінця січня 2021 року вважає замдиректора держпідприємства «Укрпрозовнішекспертиза» Сергій Поважнюк, передає Uaprom.info

За його даними, останній тиждень ознаменувалася зростанням цін на квадратну заготовку на $20-40 за тонну FOB Black Sea.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

«У Туреччині це $30-40 за тонну FOB Black Sea, в Китаї менш стрімко — до $20 за тоннут FOB China», — зазначив експерт.

Ціни і на готовий прокат також ростуть. За останній тиждень вартість арматури і катанки збільшилася на $15-20 за тонну FOB, гарячекатаного рулону і товстого листа на $30-40 тонну FOB.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Дані Platts на 14 грудня 2020 року свідчать, що залізорудна сировина і сталеві напівфабрикати досягли 8-річного цінового максимуму. Останній раз металобрухт так дорого коштував в травні 2012 року ($410 за тонну CFR Turkey), квадратна заготовка — на початку 2013 року ($530 за тонну FOB Black Sea).

Поважнюк вважає, що ціни на металопродукцію на українському ринку в найближчі кілька тижнів продовжать рости до не менше, ніж на $10-15 за тонну FOB Black Sea.

Коментарі

Всі новини