Ахметов залучив 35 млн фунтів стерлінгів на розвиток металургії в Британії

Перекатний завод гірничо-металургійної групи «Метінвест» — Spartan UK (Ньюкасл) — залучив нову безвідкличну лінію факторингу в розмірі 35 млн фунтів стерлінгів.

Лінію організовано спільно з Raiffeisen Bank International AG (RBI). Вона дасть змогу заводу регулярно продавати торгову дебіторську заборгованість без регресу, повідомила пресслужба компанії.

Уся дебіторська заборгованість регулюватиметься англійським правом і застрахована компанією Tokio Marine HCC. Лінію буде відкрито на безвідкличній основі з поновлюваним періодом у 364 дні.

Telegram Logo

«Клієнтоорієнтованість завжди була одним зі стратегічних пріоритетів для групи. Ми постійно працюємо над поліпшенням наданих продуктів і послуг, щоб зробити нашу ціннісну пропозицію ще привабливішою. Ця лінія дасть змогу надати нашим клієнтам ще більшої гнучкості, пропонуючи різні умови продажів і фінансування», — зазначив Юрій Риженков, генеральний директор групи «Метінвест».

У компанії уточнили, що значення безвідкличних інструментів зросло, оскільки вони забезпечують стабільне джерело фінансування оборотного капіталу. Особливо це актуально в період нестабільності.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

Spartan UK входить до дивізіону сталі і прокату групи «Метінвест» і являє собою підприємство з виробництва гарячекатаного сталевого листа.

Пропонує широкий спектр марок для використання під час будівництва споруд, мостів, виробництва промислового обладнання, вітряних турбін і загального будівництва. Також виробляє сталь для котлів і посудин високого тиску, спеціальні марки, придатні для загартування й відпуску, а також плити для суднобудування.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини